Број комбинованих одељења у основним школама разврстаним по језицима и школама

Број комбинованих одељења у основним школама разврстаним по језицима и школама

Линкови на ову табелу у другим форматима: json, csv, xls

Повратак на портал отворених података: opendata.mpn.gov.rs

ЈезикШколаМестоОпштинаШколска управаБрој одељењаБрој ученика 1. разредБрој девојчица 1. разредБрој дечака 1. разредБрој ученика 2. разредБрој девојчица 2. разредБрој дечака 2. разредБрој ученика 3. разредБрој девојчица 3. разредБрој дечака 3. разредБрој ученика 4. разредБрој девојчица 4. разредБрој дечака 4. разред
Албански Али Бекташи Несалце Бујановац Лесковац 2 6 1 5 7 5 2 5 3 2 11 2 9
Албански Сијаринска Бања Сијаринска Бања Медвеђа Лесковац 3 5 4 1 4 3 1 5 2 3 3 1 2
Албански Зенељ Хајдини Тупале Медвеђа Лесковац 2 3 2 1 2 1 1 2 2 0 1 0 1
Албански Горња Јабланица Медвеђа Медвеђа Лесковац 1 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 1 1
Албански Сами Фрашери Лучане Бујановац Лесковац 4 6 1 5 5 3 2 7 2 5 7 3 4
Албански Муарем Кадрију Велики Трновац Бујановац Лесковац 1 3 2 1 1 0 1 0 0 0 3 0 3
Албански Миђени Муховац Бујановац Лесковац 7 18 7 11 11 4 7 9 5 4 23 10 13
Албански 9. мај Рељан Прешево Лесковац 5 17 5 12 11 5 6 18 9 9 5 2 3
Албански Миђени Церевајке Прешево Лесковац 6 3 0 3 5 3 2 7 3 4 5 1 4
Албански Селами Халичи Ораовица Прешево Лесковац 3 1 0 1 1 0 1 2 0 2 4 0 4
Босански Братство јединство Сјеница Сјеница Ужице 8 16 10 6 20 9 11 21 12 9 20 7 13
Босански Вук Караџић Кладница Сјеница Ужице 3 3 2 1 4 3 1 4 4 0 6 3 3
Босански Јован Јовановић Змај Раждагиња Сјеница Ужице 3 6 1 5 7 2 5 6 3 3 7 2 5
Босански Рифат Бурџевић Тршо Карајукића Бунари Сјеница Ужице 10 23 9 14 26 12 14 21 7 14 26 12 14
Босански Светозар Марковић Сјеница Сјеница Ужице 2 4 1 3 7 5 2 6 3 3 6 4 2
Босански Алекса Ђилас Бећо Мојстир Тутин Краљево 7 13 9 4 11 7 4 17 7 10 22 9 13
Босански Алеска Шантић Црквине Тутин Краљево 3 7 2 5 1 0 1 7 2 5 8 4 4
Босански Рифат Бурџовић Тршо Тутин Тутин Краљево 4 3 1 2 11 6 5 5 3 2 5 2 3
Босански 25 мај Делимеђе Тутин Краљево 12 25 8 17 32 14 18 34 15 19 35 16 19
Босански Меша Селимовић Рибариће Тутин Краљево 6 15 9 6 16 10 6 13 6 7 18 7 11
Босански Др. Ибрахим Бакић Тутин Тутин Краљево 12 37 20 17 31 18 13 29 17 12 34 17 17
Босански Вук Караџић Тутин Тутин Краљево 2 7 1 6 3 3 0 7 4 3 0 0 0
Мађарски Чех Карољ Ада Ада Зрењанин 4 1 0 1 5 2 3 8 4 4 8 4 4
Мађарски Петефи Шандор Хајдуково Суботица Сомбор 2 7 3 4 4 1 3 1 1 0 1 0 1
Мађарски Хуњади Јанош Чантавир Суботица Сомбор 2 1 0 1 1 0 1 3 1 2 5 2 3
Мађарски Киш Ференц Свилојево Апатин Сомбор 1 2 1 1 1 1 0 3 2 1 2 0 2
Мађарски Петефи бригада Кула Кула Сомбор 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Мађарски Јожеф Атила Богојево Оџаци Сомбор 1 0 0 0 5 1 4 0 0 0 6 2 4
Мађарски Новак Радоњић Мол Ада Зрењанин 1 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1
Мађарски Каролина Карас Хоргош Кањижа Зрењанин 2 1 0 1 3 1 2 6 1 5 8 5 3
Мађарски Јован Јовановић Змај Кањижа Кањижа Зрењанин 1 0 0 0 2 1 1 3 1 2 0 0 0
Мађарски Јован Јовановић Змај Нови Кнежевац Нови Кнежевац Зрењанин 2 4 3 1 3 2 1 1 0 1 3 2 1
Мађарски Стеван Сремац Сента Сента Зрењанин 5 11 4 7 13 7 6 15 7 8 13 6 7
Мађарски Др. Тихомир Остојић Остојићево Чока Зрењанин 5 13 6 7 9 6 3 8 4 4 19 10 9
Мађарски Јован Поповић Чока Чока Зрењанин 1 2 1 1 1 0 1 4 1 3 1 1 0
Мађарски Милош Црњански Српски Итебеј Житиште Зрењанин 1 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
Мађарски Братство јединство Бело Блато Зрењанин Зрењанин 1 5 3 2 0 0 0 4 4 0 0 0 0
Мађарски Соња Маринковић Зрењанин Зрењанин Зрењанин 2 1 1 0 4 3 1 2 2 0 4 1 3
Мађарски Петефи Шандор Нова Црња Нова Црња Зрењанин 2 6 1 5 2 0 2 4 1 3 3 2 1
Мађарски Др Ђорђе Јоановић Ново Милошево Нови Бечеј Зрењанин 2 4 3 1 4 1 3 4 3 1 7 3 4
Мађарски Браћа Стефановић Неузина Сечањ Зрењанин 1 3 1 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0
Мађарски Ђорђе Малетић Јасеново Бела Црква Зрењанин 1 1 1 0 3 1 2 1 0 1 1 1 0
Мађарски Братство јединиство Панчево Панчево Зрењанин 1 2 1 1 0 0 0 2 0 2 3 2 1
Мађарски Доситеј Обрадовић Пландиште Пландиште Зрењанин 2 3 3 0 0 0 0 4 3 1 5 2 3
Мађарски Никола Тесла Бачка Топола Бачка Топола Сомбор 1 0 0 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2
Мађарски Стари Ковач Ђула Стара Моравица Бачка Топола Сомбор 1 0 0 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2
Мађарски Никола Ђурковић Фекетић Мали Иђош Сомбор 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Мађарски Петефи Шандор Дорослово Сомбор Сомбор 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
Мађарски Шаму Михаљ Бечеј Бечеј Нови Сад 2 1 0 1 2 0 2 4 1 3 6 4 2
Мађарски Петефи Шандор Бечеј Бечеј Нови Сад 2 3 1 2 2 2 0 3 2 1 4 2 2
Мађарски Кокаи Имре Темерин Темерин Нови Сад 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Мађарски Бранко Радичевић Марадик Инђија Нови Сад 1 1 0 1 3 1 2 1 1 0 0 0 0
Мађарски Школа за основно и средње образовање Братство Бечеj Бечеј Нови Сад 2 2 0 2 2 0 2 5 1 4 3 0 3
Мађарски Основна и средња школа Жарко Зрењанин Суботица Суботица Сомбор 2 3 0 3 2 1 1 3 1 2 2 0 2
Мађарски Арањ Јанош Трешњевац Кањижа Зрењанин 3 3 0 3 8 3 5 8 5 3 9 3 6
Мађарски Основна и средња школа 9. Мај Зрењанин Зрењанин Зрењанин 1 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1
Мађарски Тест налог Београд' Палилула Београд 1 12 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Мађарски Школска управа - Тест налог 1 0 0 0 1 1 0 2 1 1 0 0 0
Румунски Свети Сава Житиште Житиште Зрењанин 2 5 3 2 3 2 1 1 1 0 8 6 2
Румунски Др Александар Сабовљев Ечка Зрењанин Зрењанин 2 4 1 3 10 7 3 4 3 1 6 3 3
Румунски Ђура Јакшић Зрењанин Зрењанин Зрењанин 1 1 0 1 0 0 0 2 1 1 2 1 1
Румунски Иво Лола Рибар Сутјеска Сечањ Зрењанин 1 1 0 1 0 0 0 2 2 0 0 0 0
Румунски Братство јединство Алибунар Алибунар Зрењанин 2 4 4 0 3 2 1 9 2 7 1 1 0
Румунски Бранко Радичевић Уљма Вршац Зрењанин 2 2 1 1 0 0 0 9 3 6 8 5 3
Румунски Олга Петров Радишић Вршац Вршац Зрењанин 6 17 7 10 8 3 5 10 3 7 15 6 9
Румунски Кориолан Добан Куштиљ Вршац Зрењанин 3 8 3 5 6 5 1 4 3 1 5 2 3
Румунски Аксентије Максимовић Долово Панчево Зрењанин 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Румунски Доситеј Обрадовић Пландиште Пландиште Зрењанин 1 2 2 0 2 1 1 2 0 2 3 3 0
Русински Основна школа и гимназија Пјетро Кузмјак са домом ученика Руски Крстур Кула Сомбор 1 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0
Словачки Братство јединство Бело Блато Зрењанин Зрењанин 2 4 2 2 4 2 2 9 4 5 3 1 2
Словачки Томаш Гариг Масарик Јаношик Алибунар Зрењанин 2 1 1 0 9 5 4 6 3 3 5 2 3
Словачки Маршал Тито Падина Ковачица Зрењанин 1 1 0 1 2 1 1 0 0 0 1 0 1
Словачки Нестор Жучни Лалић Оџаци Сомбор 2 4 1 3 3 1 2 2 1 1 2 1 1
Словачки Браће Новаков Силбаш Бачка Паланка Нови Сад 2 6 5 1 7 4 3 6 2 4 3 1 2
Словачки Јан Чајак Бачки Петровац Бачки Петровац Нови Сад 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 0 2
Словачки Јован Поповић Сусек Беочин Нови Сад 2 9 2 7 10 7 3 3 2 1 10 3 7
Словачки 22. јули Крчедин Инђија Нови Сад 1 0 0 0 2 1 1 2 1 1 2 1 1
Словачки Сава Шумановић Ердевик Шид Нови Сад 2 1 0 1 3 0 3 1 1 0 5 5 0
Српски Павле Поповић Вранић Барајево Београд 2 8 2 6 8 2 6 6 2 4 4 2 2
Српски Кнез Сима Марковић Барајево Барајево Београд 16 47 15 32 38 22 16 40 16 24 45 23 22
Српски Змај Јова Јовановић Београд Вождовац Београд 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Доситеј Обрадовић Београд Вождовац Београд 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 0 2
Српски Бранислав Нушић Београд Вождовац Београд 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Вук Караџић Рипањ Вождовац Београд 1 0 0 0 1 0 1 3 1 2 3 0 3
Српски Васа Чарапић Бели Поток Вождовац Београд 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1
Српски Илија Гарашанин Гроцка Гроцка Београд 1 7 2 5 0 0 0 0 0 0 4 3 1
Српски Мића Стојковић Умчари Гроцка Београд 6 17 10 7 15 5 10 23 15 8 24 9 15
Српски Владислав Петковић ДИС Београд Звездара Београд 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Српски Сава Јовановић Сирогојно Београд Земун Београд 7 0 0 0 11 10 1 4 3 1 10 4 6
Српски Илија Бирчанин Земун Поље Земун Београд 2 4 2 2 5 2 3 3 2 1 4 2 2
Српски Свети Сава Велики Црљени Лазаревац Београд 2 11 7 4 7 3 4 6 3 3 9 4 5
Српски Слободан Пенезић Крцун Јунковац Лазаревац Београд 3 2 1 1 7 2 5 2 1 1 8 4 4
Српски Вук Караџић Степојевац Лазаревац Београд 1 0 0 0 4 2 2 0 0 0 8 0 8
Српски Рудовци Рудовци Лазаревац Београд 10 23 12 11 29 13 16 17 8 9 31 12 19
Српски Дуле Караклајић Лазаревац Лазаревац Београд 2 5 2 3 1 0 1 0 0 0 9 2 7
Српски Михаило Младеновић Сеља Дудовица Лазаревац Београд 4 10 3 7 11 7 4 11 8 3 12 7 5
Српски Диша Ђурђевић Вреоци Лазаревац Београд 2 6 1 5 4 1 3 1 0 1 4 0 4
Српски Војислав Вока Савић Лазаревац Лазаревац Београд 3 4 2 2 5 5 0 10 4 6 3 1 2
Српски Милорад Лабудовић Лабуд Барошевац Лазаревац Београд 5 5 1 4 9 3 6 6 3 3 9 4 5
Српски Бора Лазић Влашка Младеновац Београд 4 10 5 5 6 1 5 8 4 4 5 2 3
Српски Живомир Савковић Ковачевац Младеновац Београд 2 1 1 0 4 1 3 2 2 0 6 5 1
Српски Момчило Живојиновић Младеновац Младеновац Београд 5 7 4 3 8 4 4 5 2 3 13 5 8
Српски Свети Сава Младеновац Младеновац Београд 5 9 2 7 4 4 0 14 2 12 9 5 4
Српски Коста Ђукић Младеновац Младеновац Београд 7 23 12 11 24 14 10 17 9 8 16 12 4
Српски Посавски партизани Обреновац Обреновац Београд 2 5 1 4 2 2 0 3 1 2 4 1 3
Српски Прва обреновачка основна школа Обреновац Обреновац Београд 3 2 1 1 10 6 4 4 0 4 6 3 3
Српски Никола Тесла Скела Обреновац Београд 4 16 9 7 10 7 3 12 4 8 16 6 10
Српски ОШ Грабовац Грабовац Обреновац Београд 7 9 5 4 19 10 9 13 6 7 25 13 12
Српски Дражевац Дражевац Обреновац Београд 7 22 7 15 11 3 8 20 9 11 11 8 3
Српски Живојин Перић Стублине Обреновац Београд 3 5 1 4 6 4 2 3 2 1 9 3 6
Српски Стеван Дукић Београд Палилула Београд 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2
Српски Филип Вишњић Београд Палилула Београд 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 1 1
Српски Олга Петров Падинска Скела Палилула Београд 8 20 10 10 23 6 17 32 13 19 14 9 5
Српски Јелица Миловановић Сопот Сопот Београд 8 17 5 12 13 3 10 18 8 10 25 11 14
Српски Цана Марјановић Раља Сопот Београд 6 17 8 9 9 4 5 15 9 6 12 7 5
Српски Милорад Мића Марковић Мала Иванча Сопот Београд 2 5 2 3 3 2 1 7 5 2 6 2 4
Српски Јанко Катић Рогача Сопот Београд 6 16 8 8 13 11 2 10 7 3 12 7 5
Српски Школа за основно и средње образовање Вожд Београд Вождовац Београд 2 2 0 2 6 2 4 6 0 6 6 0 6
Српски Бошко Буха Београд Звездара Београд 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Српски Школа за ученике оштећеног вида Вељко Рамадановић Земун Земун Београд 1 0 0 0 3 2 1 1 0 1 0 0 0
Српски Нови Београд Београд Нови Београд Београд 4 5 3 2 0 0 0 15 8 7 4 1 3
Српски Антон Скала Београд Савски венац Београд 1 0 0 0 3 1 2 2 0 2 0 0 0
Српски Др Драган Херцог Београд Савски венац Београд 18 3 0 3 6 2 4 2 1 1 11 4 7
Српски Школа за основно и средње образовање са домом Свети Сава Умка Чукарица Београд 1 2 2 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
Српски Бранко Пешић Земун Земун Београд 2 11 4 7 19 9 10 10 4 6 0 0 0
Српски Школа за основно образовање одраслих Браћа Стаменковић Београд Палилула Београд 17 81 37 44 82 30 52 73 34 39 75 34 41
Српски Чех Карољ Ада Ада Зрењанин 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 3 1 2
Српски Сечењи Иштван Суботица Суботица Сомбор 3 9 3 6 8 6 2 11 7 4 5 4 1
Српски Свети Сава Суботица Суботица Сомбор 1 0 0 0 3 1 2 0 0 0 8 4 4
Српски Хуњади Јанош Чантавир Суботица Сомбор 4 12 10 2 11 6 5 6 3 3 18 11 7
Српски Матија Губец Таванкут Суботица Сомбор 1 3 2 1 0 0 0 7 3 4 0 0 0
Српски Јожеф Атила Купусина Апатин Сомбор 2 1 0 1 6 3 3 3 2 1 2 0 2
Српски Иса Бајић Кула Кула Сомбор 1 0 0 0 2 1 1 0 0 0 2 0 2
Српски Петефи бригада Кула Кула Сомбор 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Српски Вук Караџић Црвенка Кула Сомбор 2 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
Српски Петар Лековић Пожега Пожега Ужице 17 33 20 13 31 15 16 25 10 15 33 11 22
Српски 9. мај Саставци Прибој Ужице 4 6 4 2 8 6 2 7 2 5 13 5 8
Српски Десанка Максимовић Прибој Прибој Ужице 2 6 5 1 5 1 4 5 1 4 6 3 3
Српски Никола Тесла Прибојска Бања Прибој Ужице 4 4 1 3 10 6 4 4 1 3 10 6 4
Српски Благоје Полић Кратово Прибој Ужице 3 3 1 2 4 3 1 4 3 1 4 1 3
Српски Бошко Буха Ивање Пријепоље Ужице 3 5 0 5 4 1 3 5 1 4 4 2 2
Српски Владимир Перић Валтер Пријепоље Пријепоље Ужице 4 2 1 1 4 2 2 1 0 1 5 2 3
Српски 10. октобар Доње Бабине Пријепоље Ужице 2 0 0 0 3 0 3 2 0 2 4 1 3
Српски Каролина Карас Хоргош Кањижа Зрењанин 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Српски Јован Јовановић Змај Кањижа Кањижа Зрењанин 1 2 1 1 2 0 2 0 0 0 2 0 2
Српски Братство - јединство Банатска Топола Кикинда Зрењанин 2 7 1 6 2 1 1 8 4 4 5 2 3
Српски Васа Стајић Мокрин Кикинда Зрењанин 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 2 0
Српски 1. Октобар Башаид Кикинда Зрењанин 1 0 0 0 1 0 1 2 2 0 2 0 2
Српски Јован Јовановић Змај Нови Кнежевац Нови Кнежевац Зрењанин 3 5 4 1 6 3 3 5 5 0 11 5 6
Српски Др. Тихомир Остојић Остојићево Чока Зрењанин 1 3 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Српски Јован Поповић Чока Чока Зрењанин 2 1 0 1 7 3 4 4 3 1 2 1 1
Српски Серво Михаљ Падеј Чока Зрењанин 1 0 0 0 3 1 2 0 0 0 6 2 4
Српски Свети Сава Житиште Житиште Зрењанин 1 4 0 4 0 0 0 7 3 4 0 0 0
Српски Милош Црњански Српски Итебеј Житиште Зрењанин 2 2 1 1 4 2 2 9 4 5 1 0 1
Српски Никола Тесла Банатско Карађорђево Житиште Зрењанин 1 3 2 1 3 1 2 0 0 0 1 0 1
Српски Братство јединство Бело Блато Зрењанин Зрењанин 1 0 0 0 5 4 1 0 0 0 7 3 4
Српски Петар Кочић Банатски Деспотовац Зрењанин Зрењанин 2 7 3 4 5 2 3 7 2 5 6 2 4
Српски Соња Маринковић Зрењанин Зрењанин Зрењанин 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1 0 1
Српски Светозар Марковић-Тоза Елемир Зрењанин Зрењанин 1 0 0 0 4 1 3 0 0 0 4 1 3
Српски Петефи Шандор Нова Црња Нова Црња Зрењанин 2 7 3 4 2 2 0 7 0 7 3 3 0
Српски 4. Октобар Војвода Степа Нова Црња Зрењанин 1 5 3 2 0 0 0 5 0 5 0 0 0
Српски Јосиф Маринковић Нови Бечеј Нови Бечеј Зрењанин 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 5 3 2
Српски Милан Станчић Уча Кумане Нови Бечеј Зрењанин 1 0 0 0 0 0 0 3 1 2 2 1 1
Српски Др Ђорђе Јоановић Ново Милошево Нови Бечеј Зрењанин 1 0 0 0 2 1 1 0 0 0 3 2 1
Српски Вељко Ђуричин Јарковац Сечањ Зрењанин 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1 2 1 1
Српски Жарко Зрењанин Бока Сечањ Зрењанин 1 2 1 1 4 1 3 2 0 2 0 0 0
Српски Иво Лола Рибар Сутјеска Сечањ Зрењанин 1 0 0 0 6 2 4 0 0 0 5 2 3
Српски Вук Караџић Конак Сечањ Зрењанин 1 5 4 1 5 3 2 0 0 0 0 0 0
Српски Љубомир Аћимовић Обреновац Обреновац Београд 7 8 3 5 5 0 5 17 7 10 12 6 6
Српски Братство јединство Алибунар Алибунар Зрењанин 1 5 2 3 5 1 4 0 0 0 0 0 0
Српски Милош Црњански Иланџа Алибунар Зрењанин 2 5 3 2 6 2 4 4 4 0 5 3 2
Српски 1. мај Владимировац Алибунар Зрењанин 1 6 2 4 4 3 1 0 0 0 0 0 0
Српски Жарко Зрењанин Бела Црква Бела Црква Зрењанин 1 0 0 0 2 1 1 1 0 1 3 0 3
Српски Ђорђе Малетић Јасеново Бела Црква Зрењанин 1 0 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 1
Српски Марко Стојановић Врачев Гај Бела Црква Зрењанин 3 7 6 1 5 2 3 6 4 2 9 6 3
Српски Бранко Радичевић Уљма Вршац Зрењанин 3 4 1 3 6 4 2 2 2 0 13 7 6
Српски Бранко Радичевић ВЕЛИКО СРЕДИШТЕ Вршац Зрењанин 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3 2 1
Српски Јован Стерија Поповић Вршац Вршац Зрењанин 1 2 0 2 3 2 1 1 1 0 0 0 0
Српски Паја Јовановић Вршац Вршац Зрењанин 1 1 0 1 4 4 0 0 0 0 0 0 0
Српски Жарко Зрењанин Избиште Вршац Зрењанин 6 12 9 3 18 11 7 19 10 9 21 10 11
Српски Лукреција Анкуцић Самош Ковачица Зрењанин 1 4 2 2 10 5 5 0 0 0 0 0 0
Српски Млада поколења Ковачица Ковачица Зрењанин 3 1 0 1 3 1 2 7 2 5 2 0 2
Српски Свети Георгије Уздин Ковачица Зрењанин 2 6 3 3 9 6 3 0 0 0 3 3 0
Српски Јован Јовановић Змај Ковин Ковин Зрењанин 1 2 2 0 1 1 0 2 2 0 4 1 3
Српски Ђура Филиповић Плочица Ковин Зрењанин 2 2 1 1 3 1 2 1 0 1 4 3 1
Српски Моша Пијаде Иваново Панчево Зрењанин 1 0 0 0 9 6 3 0 0 0 6 5 1
Српски Доситеј Обрадовић Пландиште Пландиште Зрењанин 3 8 3 5 6 3 3 14 7 7 4 1 3
Српски Јован Стерија Поповић Велика Греда Пландиште Зрењанин 1 2 1 1 3 1 2 0 0 0 2 0 2
Српски Јован Јовановић Змај Хајдучица Пландиште Зрењанин 3 3 2 1 4 2 2 5 3 2 7 3 4
Српски Братство јединство Бајша Бачка Топола Сомбор 4 3 0 3 5 4 1 5 4 1 13 7 6
Српски Ади Ендре Мали Иђош Мали Иђош Сомбор 1 4 2 2 3 2 1 0 0 0 0 0 0
Српски Никола Ђурковић Фекетић Мали Иђош Сомбор 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Вук Караџић Бајмок Суботица Сомбор 2 2 1 1 1 1 0 4 1 3 3 2 1
Српски Иван Милутиновић Суботица Суботица Сомбор 3 9 2 7 5 2 3 3 1 2 7 1 6
Српски Аврам Мразовић СОМБОР Сомбор Сомбор 1 4 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Никола Вукићевић Сомбор Сомбор Сомбор 1 1 1 0 2 1 1 0 0 0 3 1 2
Српски Братство јединство Сомбор Сомбор Сомбор 3 4 2 2 2 0 2 1 1 0 4 2 2
Српски Киш Ференц Телечка Сомбор Сомбор 2 4 1 3 4 1 3 7 4 3 5 2 3
Српски Лаза Костић Гаково Сомбор Сомбор 1 3 2 1 0 0 0 5 1 4 2 1 1
Српски Моша Пијаде Бачко Ново Село Бач Нови Сад 2 6 1 5 7 1 6 6 3 3 5 2 3
Српски Алекса Шантић Вајска Бач Нови Сад 1 0 0 0 3 2 1 0 0 0 8 5 3
Српски Алекса Шантић Гајдобра Бачка Паланка Нови Сад 1 0 0 0 6 3 3 10 6 4 0 0 0
Српски Вук Караџић Бачка Паланка Бачка Паланка Нови Сад 4 14 8 6 5 1 4 7 3 4 7 3 4
Српски Бранко Ћопић Младеново Бачка Паланка Нови Сад 2 4 2 2 2 0 2 2 0 2 9 4 5
Српски Јован Поповић Сусек Беочин Нови Сад 4 2 1 1 10 5 5 5 3 2 14 4 10
Српски Петефи Шандор Бечеј Бечеј Нови Сад 2 1 1 0 5 2 3 5 4 1 3 1 2
Српски Братство јединство Врбас Врбас Нови Сад 2 4 3 1 4 2 2 4 1 3 4 1 3
Српски Бранко Радичевић Савино Село Врбас Нови Сад 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0
Српски Душан Радовић Нови Сад Нови Сад Нови Сад 3 60 29 31 19 28 -9 0 0 0 0 0 0
Српски Вук Караџић Србобран Србобран Нови Сад 1 0 0 0 1 1 0 2 1 1 2 1 1
Српски Др Ђорђе Натошевић Нови Сланкамен Инђија Нови Сад 1 0 0 0 1 0 1 2 1 1 1 1 0
Српски Душан Јерковић Инђија Инђија Нови Сад 2 5 2 3 4 3 1 6 1 5 4 2 2
Српски Доситеј Обрадовић Ириг Ириг Нови Сад 7 13 8 5 17 7 10 15 8 7 15 8 7
Српски Милица Стојадиновић Српкиња Врдник Ириг Нови Сад 2 3 2 1 5 1 4 9 5 4 7 5 2
Српски Душан Јерковић Уча Шимановци Пећинци Нови Сад 3 8 5 3 7 5 2 6 0 6 14 7 7
Српски Душан Вукасовић Диоген Купиново Пећинци Нови Сад 1 0 0 0 0 0 0 2 0 2 3 0 3
Српски Слободан Бајић Паја Пећинци Пећинци Нови Сад 7 32 17 15 13 8 5 32 10 22 10 3 7
Српски Вељко Дугошевић Рума Рума Нови Сад 2 4 2 2 8 4 4 6 2 4 3 3 0
Српски Доситеј Обрадовић Путинци Рума Нови Сад 4 14 7 7 16 5 11 9 3 6 11 6 5
Српски Змај Јова Јовановић Рума Рума Нови Сад 3 8 3 5 1 0 1 4 2 2 3 3 0
Српски Иво Лола Рибар Рума Рума Нови Сад 1 10 4 6 0 0 0 4 4 0 0 0 0
Српски Бошко Палковљевић Пинки Сремска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 3 6 5 1 10 5 5 3 1 2 9 5 4
Српски Бранко Радичевић Кузмин Сремска Митровица Нови Сад 2 2 2 0 4 1 3 5 3 2 1 1 0
Српски Свети Сава Сремска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 2 1 1
Српски Добросав Радосављевић Народ Мачванска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 7 19 10 9 18 8 10 21 8 13 12 8 4
Српски Јован Поповић Сремска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 1 0 0 0 2 2 0 5 3 2 0 0 0
Српски Слободан Бајић Паја Сремска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 3 5 1 4 5 3 2 2 0 2 3 1 2
Српски Милан Хаџић Војка Стара Пазова Нови Сад 1 0 0 0 3 2 1 0 0 0 7 2 5
Српски Филип Вишњић Моровић Шид Нови Сад 1 0 0 0 4 3 1 0 0 0 5 2 3
Српски Бранко Радичевић Шид Шид Нови Сад 1 0 0 0 7 3 4 0 0 0 4 3 1
Српски Сава Шумановић Ердевик Шид Нови Сад 4 10 4 6 6 1 5 6 4 2 6 3 3
Српски Сремски фронт Шид Шид Нови Сад 5 9 6 3 8 5 3 9 7 2 13 7 6
Српски Вук Караџић Адашевци Шид Нови Сад 2 10 3 7 1 1 0 6 4 2 5 1 4
Српски Цветин Бркић Глушци Богатић Ваљево 2 12 7 5 7 4 3 6 4 2 0 0 0
Српски Лаза К. Лазаревић Клење Богатић Ваљево 2 3 2 1 5 2 3 6 4 2 3 1 2
Српски Јанко Веселиновић Црна Бара Богатић Ваљево 3 13 7 6 2 0 2 11 6 5 9 4 5
Српски Јован Цвијић Дебрц Владимирци Ваљево 11 32 17 15 31 15 16 21 10 11 18 13 5
Српски Жика Поповић Владимирци Владимирци Ваљево 17 35 17 18 36 11 25 39 19 20 31 12 19
Српски Мића Станојловић Коцељева Коцељева Ваљево 14 21 14 7 21 5 16 28 13 15 41 18 23
Српски Боривоје Ж. Милојевић Крупањ Крупањ Ваљево 13 27 14 13 29 10 19 30 18 12 27 15 12
Српски Жикица Јовановић Шпанац Бела Црква Крупањ Ваљево 6 11 7 4 24 12 12 2 2 0 17 6 11
Српски Петар Тасић Лешница Лозница Ваљево 6 24 9 15 14 7 7 20 7 13 20 11 9
Српски 14. октобар Драгинац Лозница Ваљево 7 15 7 8 18 8 10 14 8 6 12 5 7
Српски Мика Митровић Брезјак Лозница Ваљево 2 4 3 1 4 0 4 7 2 5 7 3 4
Српски Доситеј Обрадовић Клупци Лозница Ваљево 2 5 3 2 4 3 1 10 4 6 4 2 2
Српски Вера Благојевић Бања Ковиљача Лозница Ваљево 4 6 2 4 10 3 7 13 8 5 4 1 3
Српски Вук Караџић Лозница Лозница Ваљево 5 8 6 2 13 6 7 8 3 5 5 3 2
Српски Кадињача Лозница Лозница Ваљево 1 2 1 1 2 2 0 1 1 0 1 0 1
Српски Свети Сава Липнички Шор Лозница Ваљево 1 10 5 5 0 0 0 7 2 5 0 0 0
Српски Краљ Александар I Карађорђевић Јадранска Лешница Лозница Ваљево 4 3 0 3 12 5 7 4 1 3 16 3 13
Српски Степа Степановић Текериш Лозница Ваљево 9 9 8 1 10 6 4 17 10 7 21 9 12
Српски Вук Караџић Липница Лозница Ваљево 1 0 0 0 6 3 3 7 4 3 0 0 0
Српски Петар Враголић Љубовија Љубовија Ваљево 17 31 16 15 31 11 20 25 7 18 37 18 19
Српски Браћа Рибар Доња Борина,Батар бб Мали Зворник Ваљево 1 0 0 0 0 0 0 7 5 2 7 1 6
Српски Никола Тесла Велика Река Мали Зворник Ваљево 1 4 1 3 7 4 3 0 0 0 0 0 0
Српски Стеван Филиповић Радаљ Мали Зворник Ваљево 1 0 0 0 7 3 4 0 0 0 3 3 0
Српски Милош Гајић Амајић Мали Зворник Ваљево 4 3 2 1 14 6 8 6 2 4 8 5 3
Српски Јанко Веселиновић Шабац Шабац Ваљево 4 12 7 5 9 3 6 7 4 3 7 5 2
Српски Јеврем Обреновић Шабац Шабац Ваљево 9 11 4 7 19 6 13 14 9 5 11 2 9
Српски Николај Велимировић Шабац Шабац Ваљево 3 4 2 2 9 5 4 9 6 3 5 1 4
Српски Лаза К. Лазаревић Шабац Шабац Ваљево 7 19 8 11 15 4 11 19 9 10 13 7 6
Српски Вук Караџић Шабац Шабац Ваљево 1 0 0 0 7 3 4 4 1 3 0 0 0
Српски Војвода Степа Липолист Шабац Ваљево 2 5 2 3 3 2 1 3 1 2 5 2 3
Српски Краљ Александар Карађорђевић Мачвански Прњавор Шабац Ваљево 2 10 4 6 3 1 2 11 6 5 3 1 2
Српски Доситеј Обрадовић Волујац Шабац Ваљево 17 36 14 22 42 21 21 38 17 21 42 19 23
Српски Прва основна школа Ваљево Ваљево Ваљево 2 1 0 1 5 3 2 2 0 2 0 0 0
Српски Владика Николај Велимировић Ваљево Ваљево Ваљево 2 6 3 3 1 0 1 4 2 2 2 1 1
Српски Андра Савчић Ваљево Ваљево Ваљево 1 0 0 0 3 0 3 2 0 2 0 0 0
Српски Нада Пурић Ваљево Ваљево Ваљево 1 3 1 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0
Српски Милован Глишић Ваљево Ваљево Ваљево 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1
Српски Стеван Филиповић Дивци Ваљево Ваљево 6 8 4 4 9 7 2 16 12 4 9 7 2
Српски Прота Матеја Ненадовић Бранковина Ваљево Ваљево 6 10 5 5 8 5 3 12 3 9 18 7 11
Српски Милован Глишић Ваљевска Каменица Ваљево Ваљево 6 10 3 7 4 2 2 9 5 4 14 8 6
Српски Илија Бирчанин Ставе Ваљево Ваљево 4 4 3 1 8 0 8 6 5 1 6 3 3
Српски Милош Марковић Доње Лесковице Ваљево Ваљево 7 12 3 9 22 13 9 9 4 5 15 7 8
Српски Здравко Јовновић Тубравић Ваљево Ваљево 4 7 4 3 9 6 3 5 2 3 8 1 7
Српски Драгољуб Илић Драчић Ваљево Ваљево 4 9 4 5 4 1 3 10 7 3 7 2 5
Српски Миле Дубљевић Лајковац Лајковац Ваљево 19 35 16 19 44 19 25 35 15 20 53 25 28
Српски Димитрије Туцовић Јабучје Лајковац Ваљево 4 5 3 2 5 2 3 4 2 2 9 3 6
Српски Сава Керковић Љиг Љиг Ваљево 22 50 23 27 39 16 23 39 17 22 51 22 29
Српски Сестре Павловић Белановица Љиг Ваљево 4 5 2 3 10 7 3 5 1 4 14 7 7
Српски Милан Ракић Мионица Мионица Ваљево 7 13 7 6 9 5 4 13 7 6 11 5 6
Српски Војвода Живојин Мишић Рајковић Мионица Ваљево 14 31 19 12 30 11 19 29 16 13 28 11 17
Српски Браћа Недић Осечина Осечина Ваљево 11 20 8 12 18 10 8 20 10 10 20 10 10
Српски Војвода Мишић Пецка Осечина Ваљево 5 7 5 2 12 5 7 9 3 6 20 8 12
Српски Рајко Михајловић Бањани Уб Ваљево 10 25 14 11 31 12 19 28 8 20 26 15 11
Српски Милан Муњас Уб Уб Ваљево 22 38 15 23 56 26 30 50 22 28 56 25 31
Српски Свети Сава Памбуковица Уб Ваљево 3 4 2 2 7 3 4 6 4 2 5 2 3
Српски Душан Даниловић Радљево Уб Ваљево 4 2 2 0 6 3 3 6 2 4 10 4 6
Српски Карађорђе Велика Плана Велика Плана Пожаревац 5 6 5 1 17 7 10 5 1 4 13 9 4
Српски II шумадијски одред Марковац Велика Плана Пожаревац 2 10 2 8 0 0 0 12 7 5 0 0 0
Српски Академик Радомир Лукић Милошевац Велика Плана Пожаревац 2 1 0 1 1 0 1 2 1 1 2 1 1
Српски Димитрије Давидовић Смедерево Смедерево Пожаревац 4 5 2 3 11 4 7 9 6 3 10 4 6
Српски Др Јован Цвијић Смедерево Смедерево Пожаревац 3 1 1 0 1 0 1 1 1 0 1 1 0
Српски Јован Јовановић Змај Смедерево Смедерево Пожаревац 5 5 1 4 7 3 4 11 2 9 10 5 5
Српски Бранислав Нушић Смедерево Смедерево Пожаревац 3 7 2 5 3 1 2 10 4 6 5 2 3
Српски Доситеј Обрадовић Враново Смедерево Пожаревац 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Српски Сава Ковачевић Михајловац Смедерево Пожаревац 2 3 3 0 1 1 0 2 0 2 6 4 2
Српски Илија М. Коларац Колари Смедерево Пожаревац 4 5 3 2 5 3 2 8 4 4 5 3 2
Српски Светитељ Сава Друговац Смедерево Пожаревац 5 16 9 7 4 1 3 16 8 8 17 10 7
Српски Вожд Карађорђе Водањ Смедерево Пожаревац 2 9 7 2 6 1 5 5 3 2 7 4 3
Српски Радомир Лазић Азања Смедеревска Паланка Пожаревац 4 12 6 6 12 6 6 7 3 4 11 6 5
Српски Ђорђе Јовановић Селевац Смедеревска Паланка Пожаревац 3 8 4 4 4 2 2 7 6 1 3 1 2
Српски Брана Јевтић Кусадак Смедеревска Паланка Пожаревац 4 3 1 2 3 1 2 5 3 2 6 5 1
Српски Вук Караџић Смедеревска Паланка Смедеревска Паланка Пожаревац 2 1 1 0 1 1 0 4 3 1 7 4 3
Српски Олга Милошевић Смедеревска Паланка Смедеревска Паланка Пожаревац 4 12 8 4 8 4 4 14 8 6 15 4 11
Српски Херој Иван Мукер Смедеревска Паланка Смедеревска Паланка Пожаревац 4 18 11 7 11 5 6 7 2 5 11 5 6
Српски Милија Ракић Церовац Смедеревска Паланка Пожаревац 5 10 4 6 7 4 3 18 11 7 12 5 7
Српски Лазар Станојевић Ратари Смедеревска Паланка Пожаревац 1 0 0 0 3 1 2 3 1 2 3 2 1
Српски Миша Живановић Средњево Велико Градиште Пожаревац 14 36 20 16 30 14 16 29 6 23 33 11 22
Српски Вук Караџић Мајиловац Велико Градиште Пожаревац 6 18 8 10 15 9 6 10 6 4 18 9 9
Српски Иво Лола Рибар Велико Градиште Велико Градиште Пожаревац 17 36 19 17 39 16 23 36 17 19 33 14 19
Српски Бранко Радичевић Голубац Голубац Пожаревац 11 17 9 8 19 11 8 24 10 14 19 8 11
Српски Вељко Дугошевић Браничево Голубац Пожаревац 3 2 1 1 2 1 1 5 3 2 3 2 1
Српски Дуде Јовић Жабари Жабари Пожаревац 11 26 15 11 19 7 12 19 5 14 25 14 11
Српски Херој Роса Трифуновић Александровац Жабари Пожаревац 6 11 8 3 16 7 9 5 2 3 15 6 9
Српски Моша Пијаде Жагубица Жагубица Пожаревац 7 18 6 12 12 5 7 18 8 10 14 8 6
Српски Јован Шербановић Крепољин Жагубица Пожаревац 8 11 2 9 16 8 8 16 8 8 13 5 8
Српски Јован Шербановић Лазница Жагубица Пожаревац 2 1 1 0 7 6 1 8 3 5 0 0 0
Српски Угрин Бранковић Кучево Кучево Пожаревац 6 10 4 6 21 10 11 6 3 3 9 4 5
Српски Слободан Јовић Волуја Кучево Пожаревац 3 4 2 2 5 2 3 5 2 3 8 5 3
Српски Живојин Жика Поповић Раброво Кучево Пожаревац 9 17 8 9 24 8 16 15 6 9 11 7 4
Српски Вељко Дугошевић Турија Кучево Пожаревац 2 2 0 2 7 4 3 10 3 7 0 0 0
Српски Милисав Николић Божевац Мало Црниће Пожаревац 7 13 6 7 12 6 6 14 4 10 14 6 8
Српски Моша Пијаде Мало Црниће Мало Црниће Пожаревац 9 14 4 10 29 17 12 26 13 13 20 5 15
Српски Ђура Јакшић Топоница Мало Црниће Пожаревац 6 11 4 7 7 2 5 9 5 4 18 9 9
Српски Дража Марковић Рођа Смољинац Мало Црниће Пожаревац 4 18 9 9 7 4 3 13 4 9 18 9 9
Српски Света Михајловић Буровац Петровац на Млави Пожаревац 5 12 3 9 6 3 3 20 11 9 15 8 7
Српски Жарко Зрењанин Велико Лаоле Петровац на Млави Пожаревац 5 9 3 6 10 7 3 9 3 6 8 5 3
Српски Бранко Радичевић Мелница Петровац на Млави Пожаревац 2 6 5 1 4 1 3 10 2 8 4 2 2
Српски Ђура Јакшић Орешковица Петровац на Млави Пожаревац 3 5 2 3 10 5 5 3 1 2 8 2 6
Српски Бата Булић Петровац на Млави Петровац на Млави Пожаревац 7 14 6 8 12 6 6 20 6 14 19 12 7
Српски Јован Шербановић Рановац Петровац на Млави Пожаревац 4 8 4 4 6 5 1 6 3 3 8 2 6
Српски Проф. Брана Пауновић Рашанац Петровац на Млави Пожаревац 7 17 12 5 25 17 8 14 6 8 20 8 12
Српски Мирослав Букумировић Букум Шетоње Петровац на Млави Пожаревац 6 18 7 11 6 4 2 18 7 11 17 8 9
Српски Доситеј Обрадовић Пожаревац Пожаревац Пожаревац 2 3 0 3 0 0 0 4 1 3 0 0 0
Српски Вук Караџић Пожаревац Пожаревац Пожаревац 12 30 19 11 43 23 20 26 9 17 35 15 20
Српски Свети Сава Пожаревац Пожаревац Пожаревац 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 1
Српски Јован Цвијић КОСТОЛАЦ Костолац Пожаревац 6 14 5 9 13 4 9 13 6 7 14 5 9
Српски Божидар Димитријевић Козица Брадарац Пожаревац Пожаревац 19 41 24 17 46 23 23 55 25 30 58 30 28
Српски Милош Савић Лучица Пожаревац Пожаревац 2 7 3 4 5 4 1 3 1 2 6 4 2
Српски Милош Обреновић Аранђеловац Аранђеловац Крагујевац 4 4 3 1 6 3 3 4 1 3 4 2 2
Српски Светолик Ранковић Аранђеловац Аранђеловац Крагујевац 2 3 1 2 3 2 1 2 1 1 2 2 0
Српски Илија Гарашанин Аранђеловац Аранђеловац Крагујевац 5 14 7 7 0 0 0 8 2 6 12 8 4
Српски Први српски устанак Орашац Аранђеловац Крагујевац 2 1 0 1 6 2 4 6 4 2 9 3 6
Српски Душан Радоњић Бања Аранђеловац Крагујевац 3 6 3 3 3 2 1 3 2 1 7 3 4
Српски Веља Герасимовић Венчани Аранђеловац Крагујевац 1 0 0 0 5 1 4 0 0 0 4 3 1
Српски Свети Сава Баточина Баточина Крагујевац 10 24 11 13 26 10 16 21 12 9 36 18 18
Српски Рада Шубакић Гружа Кнић Крагујевац 7 12 6 6 17 8 9 11 4 7 18 12 6
Српски Вук Караџић Кнић Кнић Крагујевац 11 18 6 12 14 6 8 18 14 4 27 14 13
Српски Свети Сава Топоница Кнић Крагујевац 15 27 14 13 28 17 11 29 19 10 37 19 18
Српски Драгиша Луковић Шпанац Белошевац Крагујевац Крагујевац 3 1 1 0 4 0 4 6 2 4 2 0 2
Српски Наталија Нана Недељковић Грошница Крагујевац Крагујевац 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1 2 1 1
Српски Сретен Младеновић Десимировац Крагујевац Крагујевац 11 22 11 11 30 18 12 28 9 19 23 7 16
Српски Милоје Симовић Драгобраћа Крагујевац Крагујевац 3 3 2 1 5 1 4 5 2 3 5 3 2
Српски Ђура Јакшић Крагујевац Крагујевац Крагујевац 1 0 0 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0
Српски Светозар Марковић Крагујевац Крагујевац Крагујевац 5 13 9 4 12 6 6 16 12 4 17 7 10
Српски 21. октобар Крагујевац Крагујевац Крагујевац 5 11 4 7 6 4 2 10 4 6 5 3 2
Српски Јован Поповић Крагујевац Крагујевац Крагујевац 3 3 2 1 5 3 2 11 5 6 8 3 5
Српски Вук Стефановић Караџић Крагујевац Крагујевац Крагујевац 3 8 4 4 6 2 4 7 3 4 10 4 6
Српски Свети Сава Крагујевац Крагујевац Крагујевац 3 3 2 1 9 2 7 6 4 2 2 1 1
Српски 19. октобар Маршић Крагујевац Крагујевац 7 18 12 6 20 11 9 20 11 9 16 9 7
Српски Јулијана Ћатић Страгари Крагујевац Крагујевац 8 13 7 6 9 5 4 14 7 7 15 4 11
Српски Прота Стеван Поповић Чумић Крагујевац Крагујевац 2 5 2 3 6 3 3 1 0 1 5 3 2
Српски Карађорђе Рача Рача Крагујевац 21 37 22 15 36 18 18 42 19 23 61 34 27
Српски Сестре Радовић Белосавци Топола Крагујевац 6 21 10 11 12 5 7 20 6 14 8 4 4
Српски Милутин Јеленић Горња Трнава Топола Крагујевац 6 14 9 5 19 12 7 14 5 9 29 14 15
Српски Живко Томић Доња Шаторња Топола Крагујевац 9 18 7 11 18 12 6 16 9 7 29 23 6
Српски Милан Благојевић Наталинци Топола Крагујевац 7 18 4 14 28 15 13 23 12 11 27 13 14
Српски Карађорђе Топола Топола Крагујевац 10 17 7 10 21 10 11 19 8 11 26 12 14
Српски Стеван Синђелић Велики Поповић Деспотовац Јагодина 9 7 5 2 15 9 6 13 10 3 19 12 7
Српски Деспот Стефан Високи Деспотовац Деспотовац Јагодина 10 20 8 12 19 8 11 25 10 15 14 6 8
Српски Ђура Јакшић Плажане Деспотовац Јагодина 5 15 3 12 19 11 8 12 3 9 7 4 3
Српски Вук Караџић Ресавица Деспотовац Јагодина 2 0 0 0 2 1 1 0 0 0 3 2 1
Српски Стеван Немања Стењевац Деспотовац Јагодина 15 29 14 15 31 15 16 27 13 14 24 9 15
Српски Јоца Милосављевић Багрдан Јагодина Јагодина 9 22 10 12 12 6 6 29 14 15 25 10 15
Српски Бранко Радичевић Бунар Јагодина Јагодина 9 18 9 9 18 9 9 19 4 15 23 9 14
Српски Вук Караџић Глоговац Јагодина Јагодина 10 21 13 8 18 8 10 11 7 4 21 16 5
Српски Рада Миљковић Јагодина Јагодина Јагодина 2 7 3 4 3 1 2 0 0 0 3 2 1
Српски Бошко Ђуричић Јагодина Јагодина Јагодина 4 16 8 8 12 4 8 16 10 6 15 7 8
Српски 17. октобар Јагодина Јагодина Јагодина 2 3 2 1 2 1 1 1 1 0 4 1 3
Српски Радислав Никчевић Мајур Јагодина Јагодина 7 12 4 8 7 2 5 19 12 7 11 6 5
Српски Љубиша Урошевић Рибаре Јагодина Јагодина 3 5 3 2 5 2 3 3 1 2 10 3 7
Српски Бранко Крсмановић Доња Мутница Параћин Јагодина 11 25 11 14 20 7 13 31 16 15 30 17 13
Српски Радоје Домановић Параћин Параћин Јагодина 1 6 3 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Српски Момчило Поповић Озрен Параћин Параћин Јагодина 4 8 5 3 7 6 1 9 3 6 9 5 4
Српски Стеван Јаковљевић Параћин Параћин Јагодина 3 3 2 1 5 2 3 8 4 4 2 2 0
Српски Ђура Јакшић Параћин Параћин Јагодина 2 4 3 1 4 1 3 5 2 3 9 7 2
Српски Бранко Радичевић Поповац Параћин Јагодина 8 9 3 6 23 10 13 26 11 15 32 14 18
Српски Вук Караџић Поточац Параћин Јагодина 3 8 4 4 5 2 3 14 3 11 11 6 5
Српски Бранко Крсмановић Сикирица Параћин Јагодина 7 26 11 15 21 7 14 22 15 7 27 16 11
Српски Душан Поповић Белушић Рековац Јагодина 14 14 7 7 16 7 9 18 9 9 23 10 13
Српски Светозар Марковић Рековац Рековац Јагодина 12 14 7 7 14 4 10 13 4 9 15 3 12
Српски Јован Јовановић Змај Свилајнац Свилајнац Јагодина 13 37 11 26 20 14 6 27 14 13 43 20 23
Српски Ђура Јакшић Ћуприја Ћуприја Јагодина 6 7 2 5 25 8 17 8 3 5 20 8 12
Српски 13. октобар Ћуприја Ћуприја Јагодина 3 6 2 4 5 4 1 10 7 3 4 2 2
Српски Вук Караџић Ћуприја Ћуприја Јагодина 7 8 3 5 18 5 13 11 5 6 9 5 4
Српски Ђура Јакшић Кривељ Бор Зајечар 6 11 8 3 12 7 5 7 4 3 5 4 1
Српски Душан Радовић Бор Бор Зајечар 2 5 2 3 4 2 2 5 3 2 5 1 4
Српски Бранко Радичевић Бор Бор Зајечар 2 7 4 3 5 4 1 8 2 6 4 2 2
Српски Свети Сава Бор Бор Зајечар 3 11 5 6 12 4 8 11 2 9 9 7 2
Српски Вук Караџић Бор Бор Зајечар 1 0 0 0 3 1 2 5 3 2 0 0 0
Српски Станоје Миљковић Брестовац Бор Зајечар 5 6 3 3 17 10 7 10 5 5 12 7 5
Српски Петар Радовановић Злот Бор Зајечар 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 2 1 1
Српски Вук Караџић Кладово Кладово Зајечар 8 8 4 4 17 7 10 25 15 10 24 15 9
Српски Стефанија Михајловић Брза Паланка Кладово Зајечар 10 14 3 11 7 3 4 13 4 9 9 4 5
Српски Хајдук Вељко Корбово Кладово Зајечар 6 5 1 4 6 2 4 8 4 4 17 10 7
Српски Светозар Радић Текија Кладово Зајечар 2 7 4 3 0 0 0 4 3 1 0 0 0
Српски Вук Караџић Доњи Милановац Мајданпек Зајечар 10 18 11 7 15 10 5 24 11 13 26 9 17
Српски Велимир Маркићевић Mајданпек Мајданпек Зајечар 2 2 2 0 1 2 -1 3 1 2 4 2 2
Српски Бранко Перић Рудна Глава Мајданпек Зајечар 5 8 3 5 14 7 7 9 3 6 16 6 10
Српски Миладин Бучановић Јасиково - Влаоле Мајданпек Зајечар 5 7 1 6 9 6 3 12 6 6 13 6 7
Српски Момчило Ранковић Рајац Неготин Зајечар 5 6 3 3 7 5 2 5 2 3 6 4 2
Српски Стеван Мокрањац Кобишница Неготин Зајечар 2 8 3 5 0 0 0 12 7 5 0 0 0
Српски Хајдук Вељко Штубик Неготин Зајечар 7 14 9 5 16 6 10 9 3 6 10 3 7
Српски Јован Јовановић Змај Јабуковац Неготин Зајечар 3 7 3 4 1 1 0 2 2 0 3 3 0
Српски Бранислав Нушић Уровица Неготин Зајечар 3 4 1 3 2 1 1 0 0 0 4 2 2
Српски Павле Илић Вељко Душановац Неготин Зајечар 5 10 5 5 13 7 6 10 6 4 6 4 2
Српски Бранко Радичевић Неготин Неготин Зајечар 4 6 3 3 7 4 3 13 6 7 2 2 0
Српски Вук Караџић Неготин Неготин Зајечар 3 2 2 0 1 0 1 3 2 1 9 7 2
Српски Вера Радосављевић НЕГОТИН Неготин Зајечар 4 6 3 3 10 6 4 5 1 4 2 2 0
Српски Павле Илић Вељко Прахово Неготин Зајечар 4 12 7 5 8 3 5 11 4 7 6 2 4
Српски Ђура Јакшић Сумраковац Бољевац Зајечар 7 11 3 8 12 3 9 8 5 3 20 8 12
Српски 9. српска бригада Бољевац Бољевац Зајечар 10 16 10 6 10 6 4 13 6 7 14 7 7
Српски Ђорђе Симеоновић Подгорац Бољевац Зајечар 4 12 3 9 10 2 8 19 12 7 5 1 4
Српски Вук Караџић Велики Извор Зајечар Зајечар 2 4 2 2 5 3 2 1 0 1 5 1 4
Српски Ђура Јакшић Зајечар Зајечар Зајечар 2 5 1 4 9 4 5 7 4 3 6 3 3
Српски Хајдук Вељко Зајечар Зајечар Зајечар 3 7 3 4 9 4 5 2 2 0 4 0 4
Српски 15. мај Мали Јасеновац Зајечар Зајечар 4 2 0 2 7 0 7 3 0 3 9 4 5
Српски Владислав Петковић Дис Грљан Зајечар Зајечар 5 2 1 1 4 2 2 7 2 5 5 3 2
Српски Доситеј Обрадовић Вражогрнац Зајечар Зајечар 4 5 2 3 8 4 4 15 7 8 9 0 9
Српски Јован Јовановић Змај Салаш Зајечар Зајечар 11 12 0 12 18 8 10 16 10 6 16 8 8
Српски Дубрава Књажевац Књажевац Зајечар 4 8 4 4 1 1 0 3 0 3 5 1 4
Српски Вук Караџић Књажевац Књажевац Зајечар 3 6 4 2 5 4 1 7 5 2 3 0 3
Српски Димитрије Тодоровић Каплар Књажевац Књажевац Зајечар 6 6 1 5 5 3 2 3 2 1 7 6 1
Српски Младост Књажевац Књажевац Зајечар 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2 0 2
Српски Митрополит Михаило Сокобања Сокобања Зајечар 31 45 22 23 43 21 22 57 32 25 43 20 23
Српски Јездимир Трипковић Латвица Ариље Ужице 1 0 0 0 2 2 0 8 4 4 0 0 0
Српски Ратко Јовановић Крушчица Ариље Ужице 6 11 4 7 12 3 9 11 5 6 9 4 5
Српски Светолик Лазаревић Лазо Бреково Ариље Ужице 5 5 3 2 8 5 3 8 4 4 7 5 2
Српски Стеван Чоловић Ариље Ариље Ужице 1 1 0 1 1 1 0 1 0 1 2 0 2
Српски Душан Јерковић Костојевићи Бајина Башта Ужице 5 5 3 2 8 2 6 10 5 5 7 1 6
Српски Рајак Павићевић Бајина Башта Бајина Башта Ужице 3 4 0 4 5 3 2 3 1 2 5 2 3
Српски Свети Сава Бајина Башта Бајина Башта Ужице 3 7 5 2 2 2 0 5 2 3 4 1 3
Српски Стеван Јоксимовић Рогачица Бајина Башта Ужице 8 18 9 9 18 10 8 19 11 8 15 5 10
Српски Јордан Ђукановић Варда Косјерић Ужице 3 2 0 2 15 10 5 4 2 2 11 3 8
Српски Мито Игумановић Косјерић Косјерић Ужице 15 21 12 9 25 10 15 26 15 11 28 13 15
Српски Вук Караџић Јасеново Нова Варош Ужице 4 7 4 3 2 1 1 4 3 1 8 4 4
Српски Гојко Друловић Радоиња Нова Варош Ужице 8 11 5 6 5 2 3 12 6 6 15 10 5
Српски Кнезова Рашковића Божетићи Нова Варош Ужице 4 5 3 2 6 4 2 6 4 2 6 4 2
Српски Добросав Добрица Рајић Бистрица Нова Варош Ужице 2 4 4 0 3 1 2 3 2 1 6 4 2
Српски Живко Љујић Нова Варош Нова Варош Ужице 1 0 0 0 3 2 1 3 2 1 0 0 0
Српски Момир Пуцаревић Акмачићи Нова Варош Ужице 4 11 9 2 6 3 3 7 4 3 11 3 8
Српски Емилија Остојић Пожега Пожега Ужице 12 20 10 10 21 11 10 14 8 6 30 14 16
Српски Душан Томашевић Ћирко Велика Жупа Пријепоље Ужице 1 1 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0 1
Српски Михајло Баковић Сељашница Пријепоље Ужице 3 4 3 1 1 0 1 5 1 4 4 2 2
Српски Свети Сава Пријепоље Пријепоље Ужице 3 5 2 3 3 3 0 2 0 2 6 3 3
Српски Светозар Марковић Бродарево Пријепоље Ужице 9 13 4 9 15 7 8 11 5 6 13 8 5
Српски Бранко Радичевић ШТАВАЉ Сјеница Ужице 5 0 0 0 15 6 9 14 9 5 19 11 8
Српски Свети Сава Баре Сјеница Ужице 5 9 4 5 6 3 3 10 2 8 8 4 4
Српски 12. децембар Сјеница Сјеница Ужице 5 5 1 4 6 3 3 6 3 3 6 2 4
Српски Рифат Бурџевић Тршо Карајукића Бунари Сјеница Ужице 1 0 0 0 2 1 1 1 0 1 0 0 0
Српски Светозар Марковић Сјеница Сјеница Ужице 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 2
Српски Алекса Дејовић Севојно Ужице Ужице 1 5 3 2 0 0 0 8 2 6 0 0 0
Српски Прва основна школа краља Петра II Ужице Ужице Ужице 3 9 5 4 6 1 5 7 5 2 13 5 8
Српски Стари Град Ужице Ужице Ужице 1 3 2 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1
Српски Нада Матић Ужице Ужице Ужице 2 4 1 3 7 4 3 6 3 3 9 5 4
Српски Миодраг Миловановић Луне Каран Ужице Ужице 5 9 4 5 12 7 5 10 3 7 9 3 6
Српски Богосав Јанковић Кремна Ужице Ужице 5 11 6 5 7 5 2 13 6 7 12 8 4
Српски Ђура Јакшић Равни Ужице Ужице 3 5 3 2 5 3 2 7 6 1 2 0 2
Српски Димитрије Туцовић Чајетина Чајетина Ужице 2 5 4 1 2 0 2 3 0 3 2 0 2
Српски Миливоје Боровић Мачкат Чајетина Ужице 3 5 4 1 13 6 7 1 1 0 8 2 6
Српски Сава Јовановић Сирогојно Сирогојно Чајетина Ужице 6 9 4 5 8 6 2 14 7 7 8 5 3
Српски Арсеније Лома Рудник Горњи Милановац Чачак 5 11 6 5 9 6 3 9 4 5 7 1 6
Српски Десанка Максимовић Горњи Милановац Горњи Милановац Чачак 4 10 6 4 4 3 1 6 4 2 3 0 3
Српски Иво Андрић Прањани Горњи Милановац Чачак 9 20 11 9 12 4 8 9 5 4 12 4 8
Српски Краљ Александар I Горњи Милановац Горњи Милановац Чачак 3 3 2 1 1 0 1 2 2 0 1 0 1
Српски Таковски устанак Таково Горњи Милановац Чачак 8 17 8 9 17 8 9 11 5 6 20 10 10
Српски Вучић Величковић Међуречје Ивањица Чачак 3 8 3 5 5 2 3 5 1 4 3 1 2
Српски Милинко Кушић Ивањица Ивањица Чачак 6 10 6 4 10 2 8 8 3 5 5 2 3
Српски Проф. др. Недељко Кошанин Девићи Ивањица Чачак 9 10 5 5 9 4 5 12 4 8 17 12 5
Српски Сретен Лазаревић Прилике Ивањица Чачак 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Српски Кирило Савић Ивањица Ивањица Чачак 2 4 0 4 4 4 0 3 1 2 7 3 4
Српски Мићо Матовић Катићи Ивањица Чачак 5 8 5 3 11 3 8 11 7 4 16 11 5
Српски Милан Вучићевић Зверац Братљево Ивањица Чачак 1 1 0 1 2 0 2 0 0 0 1 0 1
Српски Светозар Марковић Ковиље Ивањица Чачак 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 3 1 2
Српски Мајор Илић Кушићи Ивањица Чачак 2 2 0 2 5 1 4 2 0 2 8 4 4
Српски Академик Миленко Шушић Гуча Лучани Чачак 6 4 1 3 8 2 6 5 1 4 8 4 4
Српски Горачићи Горачићи Лучани Чачак 3 4 0 4 7 6 1 2 1 1 4 2 2
Српски Марко Пајић Вича Лучани Чачак 3 7 7 0 6 2 4 8 2 6 7 1 6
Српски Вук Караџић Каона Лучани Чачак 4 7 7 0 4 1 3 6 2 4 9 3 6
Српски Котража Котража Лучани Чачак 2 2 2 0 3 1 2 2 1 1 2 2 0
Српски Милан Благојевић Лучани Лучани Чачак 7 12 5 7 14 6 8 10 4 6 5 3 2
Српски Владислав Петковић Дис Заблаће Чачак Чачак 3 4 2 2 1 1 0 5 0 5 2 1 1
Српски Татомир Анђелић Мрчајевци Чачак Чачак 8 11 6 5 17 7 10 21 11 10 21 7 14
Српски Ратко Митровић Чачак Чачак Чачак 4 5 2 3 12 6 6 5 1 4 7 2 5
Српски Лела Поповић Миљковац Ниш Ниш 6 9 4 5 8 3 5 15 7 8 8 6 2
Српски Први мај Трупале Ниш Ниш 2 4 1 3 13 7 6 9 4 5 6 1 5
Српски Бранко Радичевић Габровац Ниш Ниш 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1 7 2 5
Српски Стеван Синђелић Каменица Ниш Ниш 5 12 4 8 9 5 4 13 9 4 10 3 7
Српски Душан Тасковић Срећко Сићево Ниш Ниш 4 9 2 7 6 3 3 7 1 6 3 2 1
Српски Синиша Јанић Власотинце Власотинце Лесковац 3 3 2 1 3 1 2 5 1 4 10 7 3
Српски Браћа Миленковић Шишава Власотинце Лесковац 2 5 4 1 3 2 1 4 3 1 1 0 1
Српски Доситеј Обрадовић Свође Власотинце Лесковац 2 4 1 3 3 2 1 2 1 1 3 2 1
Српски 8. октобар Власотинце Власотинце Лесковац 2 2 0 2 4 0 4 3 0 3 10 7 3
Српски Карађорђе Петровић Крушевица Власотинце Лесковац 4 5 2 3 9 4 5 12 5 7 7 5 2
Српски Вук Караџић Тегошница Власотинце Лесковац 5 6 0 6 3 0 3 5 2 3 4 1 3
Српски Божидар Миљковић Горњи Присјан Власотинце Лесковац 2 2 1 1 2 1 1 0 0 0 7 5 2
Српски Свети Сава Гложане, Власотинце Власотинце Лесковац 2 4 4 0 9 1 8 0 0 0 10 4 6
Српски Јован Јовановић Змај Малча Ниш Ниш 6 5 2 3 17 8 9 14 9 5 14 3 11
Српски Добрила Стамболић Сврљиг Сврљиг Ниш 10 21 13 8 10 4 6 15 8 7 21 13 8
Српски Вук Караџић Витошевац Ражањ Ниш 10 25 15 10 32 12 20 36 16 20 26 12 14
Српски Иван Вушовић Ражањ Ражањ Ниш 6 12 1 11 9 5 4 9 5 4 7 3 4
Српски Стојан Новаковић Блаце Блаце Ниш 15 18 10 8 19 6 13 18 10 8 21 7 14
Српски Топлички хероји Житорађа Житорађа Ниш 26 62 29 33 77 40 37 78 38 40 74 35 39
Српски Милоје Закић Куршумлија Куршумлија Ниш 3 6 5 1 8 2 6 0 0 0 5 3 2
Српски Дринка Павловић Куршумлија Куршумлија Ниш 9 13 6 7 9 4 5 11 6 5 18 8 10
Српски Девети октобар Прокупље Прокупље Ниш 4 13 6 7 14 6 8 17 7 10 19 9 10
Српски Вук Караџић Житни Поток Прокупље Ниш 2 3 2 1 3 2 1 4 3 1 4 1 3
Српски Светислав Мирковић Ненад Мала Плана Прокупље Ниш 9 16 7 9 16 10 6 6 5 1 16 10 6
Српски Милић Ракић Мирко Прокупље Прокупље Ниш 5 10 4 6 8 5 3 6 3 3 7 4 3
Српски Ратко Павловић Ћићко Прокупље Прокупље Ниш 2 4 2 2 1 1 0 5 1 4 1 1 0
Српски Никодије Стојановић Татко Прокупље Прокупље Ниш 5 9 4 5 13 9 4 14 7 7 6 2 4
Српски Добринка Богдановић Стрелац Бабушница Ниш 2 2 0 2 1 1 0 3 1 2 3 1 2
Српски Братство Звонце Бабушница Ниш 4 4 4 0 2 0 2 3 1 2 6 2 4
Српски Светозар Марковић Љуберађа Бабушница Ниш 2 0 0 0 1 0 1 6 1 5 1 0 1
Српски Младост Велико Боњинце Бабушница Ниш 3 3 2 1 3 1 2 3 2 1 6 3 3
Српски Деспот Стефан Лазаревић Бабушница Бабушница Ниш 11 5 2 3 11 7 4 16 6 10 14 6 8
Српски Јован Аранђеловић Црвена Река Бела Паланка Ниш 6 7 4 3 13 5 8 11 4 7 7 3 4
Српски Љупче Шпанац Бела Паланка Бела Паланка Ниш 4 4 1 3 5 2 3 3 1 2 4 2 2
Српски Вук Караџић Пирот Пирот Ниш 5 6 2 4 7 3 4 9 5 4 9 5 4
Српски Душан Радовић Пирот Пирот Ниш 7 11 6 5 7 3 4 7 2 5 10 1 9
Српски 8. септембар Пирот Пирот Ниш 7 14 7 7 7 3 4 7 4 3 10 4 6
Српски Свети Сава Пирот Пирот Ниш 8 14 11 3 18 7 11 12 6 6 13 6 7
Српски Станимир Вељковић Зеле Бојник Бојник Лесковац 10 20 10 10 24 10 14 10 2 8 16 7 9
Српски Стојан Љубић Косанчић Бојник Лесковац 10 33 17 16 19 8 11 16 8 8 18 7 11
Српски 25. мај Доња Лопушња Власотинце Лесковац 1 4 2 2 2 1 1 3 1 2 3 1 2
Српски Свети Сава Владичин Хан Владичин Хан Лесковац 3 1 0 1 3 0 3 2 0 2 4 2 2
Српски 20. октобар Власе Врање Лесковац 8 13 7 6 12 7 5 8 3 5 10 4 6
Српски Бранислав Нушић Ратаје, Ристовац Врање Лесковац 7 9 4 5 20 11 9 6 2 4 16 9 7
Српски Краљ Петар И Ослободилац Корбевац Врање Лесковац 5 12 5 7 5 1 4 5 4 1 14 8 6
Српски Предраг Девеџић ВРАЊСКА БАЊА Врање Лесковац 4 5 1 4 9 2 7 9 3 6 11 5 6
Српски Степа Степановић Горња Горевница Чачак Чачак 3 8 5 3 6 0 6 10 7 3 4 1 3
Српски Филип Филиповић Чачак Чачак Чачак 6 30 19 11 34 16 18 29 13 16 2 1 1
Српски Прељина Прељина Чачак Чачак 4 11 6 5 9 2 7 8 3 5 11 4 7
Српски Бранислав Петровић Слатина Чачак Чачак 4 11 6 5 8 3 5 8 1 7 10 4 6
Српски 22. децембар Доња Трепча Чачак Чачак 4 4 2 2 13 8 5 8 5 3 8 4 4
Српски Божо Томић Пријевор Чачак Чачак 1 1 0 1 2 1 1 0 0 0 3 2 1
Српски Аца Алексић Александровац Александровац Крушевац 18 22 9 13 34 15 19 26 14 12 42 21 21
Српски Иво Лола Рибар Александровац Александровац Крушевац 27 58 23 35 65 32 33 46 16 30 58 29 29
Српски Вук Караџић Блажево Брус Крушевац 2 3 2 1 4 1 3 2 1 1 1 1 0
Српски Јован Јовановић Змај Брус Брус Крушевац 12 8 4 4 21 8 13 17 7 10 25 12 13
Српски Бранко Радичевић Разбојна Брус Крушевац 10 18 3 15 19 7 12 15 11 4 27 15 12
Српски Први мај Влајковци Брус Крушевац 6 11 3 8 12 5 7 6 1 5 8 2 6
Српски Свети Сава Бачина Варварин Крушевац 5 14 7 7 8 2 6 7 3 4 12 5 7
Српски Јован Курсула Варварин Варварин Крушевац 3 5 1 4 7 4 3 14 7 7 10 3 7
Српски Херој Мирко Томић Доњи Крчин Варварин Крушевац 10 15 9 6 21 14 7 16 9 7 12 7 5
Српски Драги Макић Бошњане Варварин Крушевац 2 3 0 3 4 1 3 3 1 2 4 2 2
Српски Брана Павловић Коњух Крушевац Крушевац 10 29 18 11 17 12 5 24 14 10 31 14 17
Српски Васа Пелагић Падеж Крушевац Крушевац 8 13 7 6 30 18 12 24 10 14 14 7 7
Српски Велизар Станковић Корчагин Велики Шиљеговац Крушевац Крушевац 12 30 14 16 13 9 4 23 13 10 31 15 16
Српски Владислав Савић Јан Паруновац Крушевац Крушевац 8 13 6 7 20 10 10 13 8 5 16 9 7
Српски Драгомир Марковић Крушевац Крушевац Крушевац 4 10 5 5 4 1 3 11 7 4 9 7 2
Српски Станислав Бинички Јасика Крушевац Крушевац 6 14 5 9 10 5 5 25 14 11 28 10 18
Српски Јован Јовановић Змај Крушевац Крушевац Крушевац 5 10 8 2 17 5 12 12 6 6 16 9 7
Српски Кнез Лазар Велики Купци Крушевац Крушевац 4 11 5 6 9 4 5 10 6 4 4 2 2
Српски Деспот Стефан Горњи Степош Крушевац Крушевац 4 9 4 5 14 7 7 10 5 5 9 3 6
Српски Свети Сава Читлук Крушевац Крушевац 3 14 6 8 9 6 3 4 2 2 7 4 3
Српски Страхиња Поповић Дворане Крушевац Крушевац 4 8 4 4 11 2 9 8 4 4 14 4 10
Српски Жабаре Жабаре Крушевац Крушевац 5 10 5 5 5 3 2 13 7 6 13 5 8
Српски Живадин Апостоловић Трстеник Трстеник Крушевац 3 4 2 2 8 7 1 4 2 2 8 3 5
Српски Јован Јовановић Змај Стопања Трстеник Крушевац 15 33 17 16 34 13 21 39 18 21 22 18 4
Српски Миодраг Чајетинац Чајка Трстеник Трстеник Крушевац 8 9 2 7 12 8 4 13 4 9 16 5 11
Српски Добрица Ћосић Велика Дренова Трстеник Крушевац 4 10 5 5 13 7 6 8 7 1 12 5 7
Српски Раде Додић Милутовац Трстеник Крушевац 6 10 4 6 21 14 7 7 4 3 23 11 12
Српски Свети Сава Трстеник II Трстеник Крушевац 6 7 2 5 14 6 8 9 3 6 11 6 5
Српски Кнегиња Милица Доњи Рибник Трстеник Крушевац 10 20 13 7 21 10 11 24 15 9 25 10 15
Српски Љубивоје Бајић Медвеђа Трстеник Крушевац 4 4 1 3 6 5 1 5 2 3 7 4 3
Српски Доситеј Обрадовић Ћићевац Ћићевац Крушевац 6 18 8 10 13 7 6 23 12 11 22 8 14
Српски Војвода Пријезда Сталаћ Ћићевац Крушевац 3 9 7 2 6 3 3 10 7 3 8 3 5
Српски Бранко Радичевић Вранеши Врњачка Бања Краљево 4 9 7 2 8 6 2 10 7 3 10 5 5
Српски Бане Миленковић Ново Село Врњачка Бања Краљево 1 2 1 1 0 0 0 1 0 1 2 1 1
Српски Попински борци Врњачка Бања Врњачка Бања Краљево 3 4 3 1 2 1 1 3 2 1 1 1 0
Српски Младост Врњци Врњачка Бања Краљево 1 8 4 4 3 0 3 0 0 0 0 0 0
Српски Браћа Вилотијевић Краљево Краљево Краљево 2 3 1 2 4 2 2 4 1 3 5 3 2
Српски Вук Караџић Краљево Краљево Краљево 3 7 6 1 6 4 2 6 3 3 6 5 1
Српски Милунка Савић Витановац Краљево Краљево 4 16 6 10 13 6 7 8 6 2 7 5 2
Српски Димитрије Туцовић Краљево Краљево Краљево 1 5 3 2 8 6 2 9 5 4 4 3 1
Српски Драган Ђоковић Уча Лађевци Краљево Краљево 9 26 16 10 31 12 19 33 14 19 37 25 12
Српски Ђура Јакшић Конарево Краљево Краљево 4 8 4 4 5 1 4 3 0 3 6 1 5
Српски Милун Ивановић Ушће Краљево Краљево 1 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1 1 0
Српски Олга Милутиновић Годачица Краљево Краљево 3 7 5 2 5 2 3 5 2 3 4 3 1
Српски Петар Николић Самаила Краљево Краљево 5 16 8 8 7 3 4 18 4 14 14 9 5
Српски Јован Дучић Роћевићи Краљево Краљево 5 19 11 8 9 5 4 14 6 8 13 5 8
Српски Стефан Немања Студеница Краљево Краљево 5 12 8 4 10 3 7 12 6 6 10 5 5
Српски Доситеј Обрадовић Врба Краљево Краљево 2 5 2 3 5 3 2 5 3 2 6 1 5
Српски Бранко Радичевић Витковац Краљево Краљево 5 6 5 1 6 3 3 18 9 9 9 5 4
Српски Драган Маринковић Адрани Краљево Краљево 2 4 2 2 4 3 1 2 1 1 7 3 4
Српски Доситеј Обрадовић Осаоница Нови Пазар Краљево 9 23 11 12 8 3 5 25 10 15 17 9 8
Српски А. Стојановић Лесо Дежева Нови Пазар Краљево 9 14 5 9 11 4 7 20 12 8 23 6 17
Српски Десанка Максимовић Нови Пазар Нови Пазар Краљево 2 4 1 3 3 1 2 7 1 6 1 0 1
Српски Јован Јовановић Змај Нови Пазар Нови Пазар Краљево 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Српски Јошаница Лукаре Нови Пазар Краљево 6 14 5 9 8 4 4 11 6 5 14 7 7
Српски Ђура Јакшић Трнава, Нови Пазар Нови Пазар Краљево 3 6 3 3 2 0 2 6 4 2 5 3 2
Српски Растко Немањић Сава Дојевиће Нови Пазар Краљево 2 9 4 5 0 0 0 5 1 4 13 7 6
Српски Рашка Рашка Рашка Краљево 5 11 6 5 9 4 5 7 2 5 9 4 5
Српски Јосиф Панчић Баљевац на Ибру Рашка Краљево 7 24 16 8 18 8 10 26 13 13 17 7 10
Српски Сутјеска Рашка Рашка Краљево 6 13 6 7 7 5 2 10 5 5 13 8 5
Српски Јошаничка бања Јошаничка бања Рашка Краљево 1 1 1 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0
Српски Алекса Ђилас Бећо Мојстир Тутин Краљево 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
Српски Вук Караџић Тутин Тутин Краљево 4 4 3 1 9 3 6 2 0 2 7 4 3
Српски Јован Јовановић Змај Алексиначки Рудник Алексинац Ниш 10 19 12 7 50 22 28 43 19 24 29 17 12
Српски Десанка Максимовић Катун Алексинац Ниш 16 29 16 13 16 7 9 25 15 10 18 7 11
Српски Стојан Живковић Столе Трњане Алексинац Ниш 13 30 14 16 30 14 16 25 12 13 27 15 12
Српски Вук Караџић Житковац Алексинац Ниш 6 15 7 8 15 7 8 20 9 11 19 13 6
Српски Вожд Карађорђе Алексинац Алексинац Ниш 3 1 1 0 10 6 4 6 4 2 8 3 5
Српски Љупче Николић Алексинац Алексинац Ниш 4 7 4 3 7 4 3 11 4 7 13 10 3
Српски Свети Сава Суботинац Алексинац Ниш 4 6 4 2 12 5 7 11 3 8 8 6 2
Српски Аца Синадиновић Лоћика Алексинац Ниш 13 25 14 11 18 9 9 22 14 8 25 10 15
Српски Витко и Света Гаџин Хан Гаџин Хан Ниш 15 23 11 12 11 4 7 26 9 17 30 16 14
Српски Вук Караџић Дољевац Дољевац Ниш 11 49 27 22 20 7 13 40 19 21 31 13 18
Српски Јастребачки партизани Мерошина Мерошина Ниш 22 40 21 19 48 25 23 56 29 27 67 33 34
Српски Иво Андрић Ниш Ниш Ниш 2 2 0 2 10 7 3 5 1 4 3 2 1
Српски Десанка Максимовић Чокот Ниш Ниш 8 25 16 9 28 14 14 22 12 10 16 5 11
Српски Војислав Илић Млађи Хум Ниш Ниш 5 6 4 2 7 2 5 9 3 6 8 2 6
Српски Карађорђе Горњи Матејевац Ниш Ниш 4 7 5 2 11 8 3 8 3 5 7 1 6
Српски Иван Горан Ковачић Нишка Бања Ниш Ниш 2 5 2 3 6 4 2 6 6 0 7 5 2
Српски Бранко Миљковић Ниш Ниш Ниш 5 10 5 5 14 3 11 18 5 13 9 5 4
Српски Бранислав Нушић Доња Трнава Ниш Ниш 8 15 3 12 30 14 16 26 15 11 23 14 9
Српски Школа за основно и средње образовање са домом Вук Караџић Сомбор Сомбор Сомбор 2 6 1 5 5 1 4 7 3 4 0 0 0
Српски Школа за основно образовање одраслих Сомбор Сомбор Сомбор 2 7 5 2 9 6 3 10 6 4 6 2 4
Српски Александар Стојановић Црна Трава Црна Трава Лесковац 5 6 3 3 2 2 0 8 3 5 3 2 1
Српски Стеван Синђелић Војска Свилајнац Јагодина 5 5 1 4 7 1 6 8 5 3 13 6 7
Српски Бранко Радичевић Седларе Свилајнац Јагодина 11 19 9 10 15 8 7 28 11 17 22 9 13
Српски Краљ Милутин Грачаница Приштина Косовска Митровица 2 6 3 3 8 4 4 3 1 2 4 2 2
Српски Миладин Митић Лапље Село Приштина Косовска Митровица 2 5 3 2 6 2 4 3 1 2 7 4 3
Српски Димитрије Прица Доња Брњица Приштина Косовска Митровица 1 7 4 3 0 0 0 5 5 0 0 0 0
Српски Кнез Лазар Доња Гуштерица, Липљан Липљан Косовска Митровица 1 0 0 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0
Српски Браћа Аксић Липљан Липљан Косовска Митровица 3 5 3 2 3 1 2 4 2 2 5 2 3
Српски Вук Караџић Лепина Липљан Косовска Митровица 6 17 11 6 21 12 9 8 5 3 5 2 3
Српски Аца Маровић Косово Поље Косово Поље Косовска Митровица 4 14 10 4 17 10 7 11 4 7 11 2 9
Српски Бранко Радичевић Обилић Обилић Косовска Митровица 2 3 2 1 5 2 3 7 3 4 6 3 3
Српски Стаја Марковић Штрпце Штрпце Косовска Митровица 2 4 2 2 4 1 3 4 2 2 4 0 4
Српски Доситеј Обрадовић Црквена Водица Косово Поље Косовска Митровица 2 7 4 3 8 4 4 6 5 1 5 3 2
Српски Бора Станковић Коретиште Гњилане Ранилуг 1 3 2 1 4 1 3 0 0 0 0 0 0
Српски Петар Петровић Његош Горње Кусце Гњилане Ранилуг 1 3 1 2 0 0 0 2 1 1 0 0 0
Српски Вук Караџић Шилово Гњилане Ранилуг 3 4 2 2 1 0 1 4 2 2 3 1 2
Српски Свети Сава Паралово Гњилане Ранилуг 2 0 0 0 2 1 1 2 2 0 8 3 5
Српски Доситеј Обрадовић Прековце Ново Брдо Ранилуг 6 13 7 6 9 5 4 9 6 3 12 5 7
Српски Миладин Поповић Ново Брдо/Бостане Ново Брдо Ранилуг 2 7 5 2 4 1 3 9 7 2 6 3 3
Српски Свети Сава Јасеновик Ново Брдо Ранилуг 1 0 0 0 5 0 5 3 3 0 0 0 0
Српски Десанка Максимовић Косовска Каменица Косовска Каменица Ранилуг 3 6 2 4 2 2 0 3 2 1 3 2 1
Српски Радоје Домановић Бошњаце Лебане Лесковац 3 11 4 7 7 3 4 12 9 3 9 3 6
Српски Вук Караџић Лебане Лебане Лесковац 6 10 6 4 5 4 1 10 5 5 16 7 9
Српски Радован Ковачевић Максим Лебане Лебане Лесковац 6 5 3 2 6 3 3 7 2 5 15 6 9
Српски Бранко Радичевић Брестовац Лесковац Лесковац 3 14 3 11 17 7 10 3 2 1 8 6 2
Српски Никола Скобаљић Велико Трњане Лесковац Лесковац 3 8 4 4 5 2 3 11 5 6 7 3 4
Српски Вук Караџић Печењевце Лесковац Лесковац 12 22 15 7 24 15 9 23 14 9 22 14 8
Српски Радоје Домановић Манојловце Лесковац Лесковац 5 19 8 11 21 9 12 6 3 3 15 7 8
Српски Славко Златановић Мирошевце Лесковац Лесковац 7 15 8 7 22 6 16 14 9 5 10 7 3
Српски Вук Караџић Велика Грабовница Лесковац Лесковац 5 9 7 2 17 10 7 13 7 6 6 2 4
Српски Светозар Марковић Лесковац Лесковац Лесковац 1 1 1 0 5 2 3 3 3 0 2 0 2
Српски Десанка Максимовић Грделица Лесковац Лесковац 9 18 11 7 24 14 10 21 7 14 27 11 16
Српски Аца Синадиновић Предејане Лесковац Лесковац 1 1 1 0 2 1 1 1 1 0 2 1 1
Српски Бора Станковић Богојевце Лесковац Лесковац 6 11 5 6 10 2 8 14 6 8 16 11 5
Српски Бора Станковић Вучје Лесковац Лесковац 6 12 4 8 10 1 9 24 10 14 18 5 13
Српски Бора Станковић Губеревац Лесковац Лесковац 1 1 1 0 2 0 2 0 0 0 2 2 0
Српски Ђура Јакшић Турековац Лесковац Лесковац 7 16 5 11 15 6 9 19 12 7 12 4 8
Српски Јосиф Панчић Орашац Лесковац Лесковац 5 6 2 4 13 6 7 7 4 3 10 4 6
Српски Сијаринска Бања Сијаринска Бања Медвеђа Лесковац 3 0 0 0 3 1 2 6 3 3 2 2 0
Српски Владимир Букилић Туларе Медвеђа Лесковац 2 6 3 3 3 1 2 1 1 0 1 1 0
Српски Радован Ковачевић Леце Медвеђа Лесковац 3 4 1 3 4 0 4 2 0 2 6 1 5
Српски Партизански дом Доњи Бучумет Медвеђа Лесковац 3 2 0 2 4 2 2 4 3 1 5 4 1
Српски Горња Јабланица Медвеђа Медвеђа Лесковац 3 4 4 0 2 0 2 8 5 3 3 1 2
Српски Георги Димитров Босилеград Босилеград Лесковац 14 8 4 4 7 3 4 17 6 11 19 9 10
Српски Бранко Радичевић Бујановац Бујановац Лесковац 4 4 3 1 15 7 8 8 6 2 11 3 8
Српски Бора Станковић Кленике Бујановац Лесковац 6 11 6 5 7 4 3 8 5 3 9 6 3
Српски Драгомир Трајковић Жбевац Бујановац Лесковац 8 26 10 16 17 8 9 23 11 12 23 11 12
Српски Десанка Максимовић Биљача Бујановац Лесковац 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Српски Вук Стефановић Караџић Левосоје Бујановац Лесковац 3 5 1 4 5 3 2 6 3 3 6 3 3
Српски Бранко Радичевић Владичин Хан Владичин Хан Лесковац 4 10 5 5 1 1 0 12 6 6 5 3 2
Српски Војвода Радомир Путник Џеп Владичин Хан Лесковац 7 7 3 4 19 11 8 13 7 6 10 4 6
Српски Вук Караџић Стубал, Владичин Хан Владичин Хан Лесковац 5 6 5 1 6 6 0 11 6 5 7 5 2
Српски Доситеј Обрадовић Врање Врање Лесковац 4 11 6 5 9 5 4 9 4 5 5 4 1
Српски 1. мај Вртогош Врање Лесковац 8 16 8 8 10 4 6 14 9 5 24 14 10
Српски Бора Станковић Тибужде Врање Лесковац 4 2 1 1 2 1 1 3 2 1 5 2 3
Српски 9. мај Рељан Прешево Лесковац 5 7 1 6 7 4 3 10 4 6 10 3 7
Српски Вук Караџић Прешево Прешево Лесковац 2 2 2 0 1 0 1 3 1 2 5 0 5
Српски Вук Караџић Сурдулица Сурдулица Лесковац 3 17 5 12 7 2 5 11 3 8 1 1 0
Српски Пера Мачкатовац Сурдулица Сурдулица Лесковац 2 0 0 0 2 1 1 2 0 2 3 1 2
Српски Академик Ђорђе Лазаревић Власина Округлица Сурдулица Лесковац 2 2 0 2 0 0 0 1 1 0 1 1 0
Српски Иво Лола Рибар Клисура Сурдулица Лесковац 1 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Свети Сава Божица Сурдулица Лесковац 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1
Српски Жарко Зрењанин Уча Радовница Трговиште Лесковац 1 5 2 3 0 0 0 0 0 0 6 3 3
Српски Бранко Радичевић Трговиште Трговиште Лесковац 4 3 1 2 4 2 2 4 2 2 3 2 1
Српски Вук Караџић Доњи Стајевац Трговиште Лесковац 2 2 1 1 3 0 3 4 3 1 2 0 2
Српски Бора Станковић Ново Село Трговиште Лесковац 3 6 1 5 8 3 5 1 0 1 3 2 1
Српски за лако ментално ометену децу 12. Септембар Неготин Неготин Зајечар 2 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0
Српски Херој Пинки Бачка Паланка Бачка Паланка Нови Сад 2 2 1 1 2 1 1 1 0 1 4 1 3
Српски Школа за основно и средње образовање Братство Бечеj Бечеј Нови Сад 1 4 3 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
Српски Школа за основно и средње образовање Мара Мандић Панчево Панчево Зрењанин 6 1 1 0 4 3 1 9 3 6 8 4 4
Српски Милутин Смиљковић Винарце Лесковац Лесковац 1 5 2 3 5 1 4 0 0 0 0 0 0
Српски ШООО Доситеј Обрадовић Лесковац Лесковац Лесковац 5 22 10 12 0 0 0 34 15 19 0 0 0
Српски Школа за основно и средње образовање 11.октобар Лесковац Лесковац Лесковац 3 2 1 1 3 1 2 2 0 2 0 0 0
Српски Свети Сава Попучке Ваљево Ваљево 2 3 2 1 0 0 0 2 1 1 2 1 1
Српски Школа за основно и средње образовање 1. новембар Чачак Чачак Чачак 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
Српски Школа за основно и средње образовање 14. октобар Ниш Ниш Ниш 2 1 1 0 0 0 0 4 1 3 5 1 4
Српски Школа за основно образовање одраслих Тихомир Станковић Прокупље Прокупље Ниш 1 1 0 1 0 0 0 2 1 1 1 1 0
Српски Свети Сава Прокупље Прокупље Ниш 2 0 0 0 2 1 1 3 1 2 2 1 1
Српски Коста Војиновић Подујево Подујево Косовска Митровица 2 5 1 4 7 4 3 4 1 3 5 3 2
Српски Ђура Јакшић Јелашница Ниш Ниш 5 10 6 4 6 4 2 11 7 4 11 6 5
Српски Смех и суза Алексинац Алексинац Ниш 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
Српски Школа за основно образовање одраслих Врање Врање Лесковац 1 12 6 6 1 1 0 3 3 0 0 0 0
Српски Школа за основно и средње образовање Вуле Антић Врање Врање Лесковац 3 2 1 1 3 1 2 3 1 2 3 2 1
Српски 6.октобар Кикинда Кикинда Зрењанин 2 3 0 3 6 1 5 0 0 0 3 0 3
Српски Основна и средња школа 9. Мај Зрењанин Зрењанин Зрењанин 4 5 3 2 2 2 0 4 0 4 9 3 6
Српски Јован Јовановић Змај Шид Шид Нови Сад 2 1 0 1 6 3 3 3 0 3 4 3 1
Српски Школа за основно и средње образовање Радивој Поповић Сремска Митровица Сремска Митровица Нови Сад 1 0 0 0 1 1 0 2 0 2 5 1 4
Српски Школа за основно и средње образовање Антон Скала Стара Пазова Стара Пазова Нови Сад 5 7 3 4 4 3 1 1 0 1 10 5 5
Српски Школа са домом за ученике оштећеног слуха Крагујевац Крагујевац Крагујевац 1 3 1 2 0 0 0 5 1 4 0 0 0
Српски Основна школа за слушно оштећену децу Миодраг Матић Ужице Ужице Ужице 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Српски Вељко Дугошевић Ранилуг Косовска Каменица Ранилуг 2 0 0 0 0 0 0 3 0 3 3 1 2
Српски Трајко Перић Велико Ропотово Косовска Каменица Ранилуг 5 10 3 7 5 3 2 2 1 1 8 4 4
Српски Братство Стрезовце Косовска Каменица Ранилуг 1 2 1 1 0 0 0 3 0 3 0 0 0
Српски 9.мај Кололеч Косовска Каменица Ранилуг 2 3 0 3 1 0 1 1 1 0 1 1 0
Српски Младен Марковић Витина Витина Ранилуг 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 3 0 3
Српски Свети Сава Косовска Митровица Косовска Митровица Косовска Митровица 1 3 0 3 1 0 1 4 1 3 1 1 0
Српски ОШ Лепосавић Лепосавић Лепосавић Косовска Митровица 5 12 9 3 7 6 1 8 2 6 7 3 4
Српски Вук Караџић Сочаница Лепосавић Косовска Митровица 2 4 2 2 6 0 6 8 2 6 4 3 1
Српски Стана Бачанин Лешак Лепосавић Косовска Митровица 7 10 3 7 9 7 2 9 3 6 8 3 5
Српски Бановић Страхиња Бањска Звечан Косовска Митровица 2 4 1 3 2 1 1 5 3 2 2 0 2
Српски Јован Цвијић Зубин Поток Зубин Поток Косовска Митровица 3 4 2 2 1 1 0 3 1 2 2 1 1
Српски Петар Кочић Брњак Зубин Поток Косовска Митровица 4 4 2 2 4 2 2 10 2 8 5 2 3
Српски Милун Јакшић Бање - Србица Србица Косовска Митровица 3 3 2 1 4 2 2 10 8 2 4 2 2
Српски Свети Сава Граце Вучитрн Косовска Митровица 1 3 0 3 0 0 0 4 2 2 0 0 0
Српски Радош Тошић Осојане Исток Косовска Митровица 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1 0
Српски Јединство Црколез Исток Косовска Митровица 1 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1
Српски Јанко Јовићевић Гораждевац Пећ Косовска Митровица 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Школа за основно и средње образовање Косовски божур Косовска Митровица Косовска Митровица Косовска Митровица 2 2 0 2 2 0 2 2 1 1 2 1 1
Српски Небојша Јерковић Гора Гора-Драгаш Косовска Митровица 5 14 6 8 3 0 3 13 7 6 3 0 3
Српски 25. Мај Враниште Гора-Драгаш Косовска Митровица 4 5 2 3 5 4 1 4 2 2 4 2 2
Српски 9. Мај Рапча Гора-Драгаш Косовска Митровица 2 1 0 1 1 0 1 6 2 4 3 0 3
Српски 5. Октобар Глобочица Гора-Драгаш Косовска Митровица 2 1 0 1 5 0 5 1 0 1 2 1 1
Српски Зенуни Брод Гора-Драгаш Косовска Митровица 1 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Српски Основна школа за образовање одраслих Чачак Чачак Чачак Чачак 1 0 0 0 0 0 0 3 1 2 4 2 2
Српски Школа за основно и средње образовање Вукашин Марковић Крагујевац Крагујевац Крагујевац 1 3 1 2 0 0 0 0 0 0 6 2 4
Српски Школа за основно и средње образовање Милан Петровић Нови Сад Нови Сад Нови Сад 8 8 3 5 7 3 4 7 4 3 13 9 4
Српски Тест налог Београд' Палилула Београд 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Српски Краљица Марија Београд Палилула Београд 1 0 0 0 0 0 0 3 0 3 7 3 4
Српски Свети Сава Шабац Шабац Ваљево 1 0 0 0 0 0 0 3 1 2 7 3 4
Српски Школска управа - Тест налог 2 3 2 1 1 1 0 2 1 1 3 1 2
Српски Монтесори основна школа Београд Савски венац Београд 2 4 1 3 5 1 4 5 4 1 5 2 3
Српски Елитна основна школа Бајевица Нови Пазар Нови Пазар Краљево 1 5 2 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Српски Свитац Нови Сад Нови Сад Нови Сад 1 6 3 3 0 0 0 3 2 1 2 1 1
Хрватски Свети Сава Суботица Суботица Сомбор 1 2 2 0 3 0 3 0 0 0 0 0 0
Хрватски Матија Губец Таванкут Суботица Сомбор 1 1 1 0 3 0 3 0 0 0 0 0 0
Хрватски Владимир Назор Ђурђин Суботица Сомбор 1 0 0 0 1 0 1 2 2 0 0 0 0
Хрватски Иван Милутиновић Суботица Суботица Сомбор 2 11 4 7 6 3 3 0 0 0 0 0 0